Рибалка в 

в Україні
Пошук:
Авторизоваться
Логін:
Пароль:
Друзі сайту фільми онлайн та статусы вконтакті для дівчат.
« 1 2 3 4 ... 8 9 »


Активний вид ловлі зимою виділяється від звичайного тим, що потрібно активно пересуватись і шукати активну рибу. Для хорошого улову потрібно добре знати поведінку риб в холодну пору року і особливо в даний період ловлі, переважно найвища активність риб припадає на місяць Грудень коли перший лід ( В цей період потрібно поводитись обережно тонкий лід! ) і на період коли починає танути лід. Чому ? 
- Тому що в цей час кислородний режим найкращий для риби і вона активно харчується на відміну від глухозим'я. Також потрібно знати рельєф дна, це набагато спростить пошук риби і від цього залежить вид ловлі який ви оберете.
В активній зимовій рибалці все відбувається приблизно так : ловля відбувається практично без прикормки, активно переміщаємся по перспективних місцях, якщо кльову на лунці немає 5-10 хв св ... Читати далі »


Сектором іхтіології Головного управління Закарпатдержрибоохорони спільно з науковцями інституту рибного господарства УААН під час проведення контрольного вилову на ділянці річки Боржава між селами Бене та Квасово Берегівського району сталося дещо незвичайне, виявили новий вид риби який не підпадав під перечислення жодних риб не тільки Закарпаття, але і переліку іхтіофауни цілої України.
Під час проведення морфометричних промірів вони встановили, що цим видом являється - плитка паннонська, або як її називають дунайська ( Rutilus virgo ). 
Сама ідентифікація виду була великою несподіванкою для місцевих рибалок, які як зазвичай ціле літо ловлять плотицю, а як виявилось що це не вона. 

Основною диференціальною ознакою від звичайної плот ... Читати далі »




В теперішній час прикормка складає 90 % успішності рибалки, так як вона допомагає нам сконцентрувати рибу в місці де знаходиться наша наживка. Вибір прикорми які можна придбати велика кількість, різна по своїх складах, ціні та якості. Але в цій статті мова піде саме про приготування прикорми своїми руками, яка частенько зможе вас виручити і забезпечити хороший улов.
Склад :
- Сухарі паніровані -- 400 гр.
- Крупа кукурудзяна – 500 гр.
- Крупа перлова -- 200 гр.
- Пшоняна крупа -- 200 гр.
- Мотиль
- Опариш
Ароматизатори :
- Мелене соняшникове насіння 30-50 гр.
- Ваніль
- Конопляне масло
Приготування :
Потрібна каструля з урахуванням того що крупа як перлова, так і кукурудзяна збільшується в готовому вигляді в 1,5 – 2 рази. Наливаємо 1/3 води, доводимо до кипіння, на невеликому вогні, насипаємо кукурудзяну крупу і варимо до готовност ... Читати далі »



Пізня осінь - один з самих кращих часів для ловлі хижаків, особливо щуки, на різні живцеві снасті. Хтось в цей час ловить щуку жерлицями, хтось "кружками", а хтось вважатимете за краще ловлю на поплавок. Якраз про підбір арсеналу, техніку і тактику лову щуки на поплавцеву снасть і піде мова в цій статті.


СНАСТІ. Найперше, що необхідно узяти з собою - декілька вудилищ. Це може бути поплавцеве вудилище з кільцями завдовжки краще не більше 4-х метрів (в крайньому випадку. 4.5 метра) або вудилище спінінга завдовжки до 3 метрів. Котушка безінерційна, достатня потужна, з добре відрегульованим фрікционом. Якщо використовується монофільная леска, то цілком достатньо буде діаметру від 0.25 до 0,35мм.Плетенкою можна обійтися і тоншою — 0.1-0.12 мм. Обов'язкове використання металевого або вольфрамового повідця. Гачки: трійники ... Читати далі »



Державні інспектори Волиньдержрибоохорони затримали злісного браконьєра – чоловік із Ратнівщини на човні довжелезною сіткою риболовив на заповідних територіях.

Про це інформує прес-служба Волиньдержрибоохорони.

Браконьєра впіймали під час рейду на озері Тур Ратнівського району. Ця водойма входить до території природно-заповідного фонду – заповідного урочища «Озеро Тур». Порушник - житель місцевого селища Заболоття О.Пархомук. Чоловіка спіймали «на гарячому». Він якраз перевіряв свої сіті.
На браконьєра складено відповідні адміністративні матеріали, які спрямували до райсуду. Ймовірно, чоловіка оштрафують на суму від 340 до 680 гривень. Окрім цього, в рибалки конфісковані знаряддя і засоби лову.

«У волинських водоймах останнім значно поменшало риби. Саме для цього є відокремлені території природно-заповідного фонду - ділянки суходолу і водного простору, природні ко ... Читати далі »



Короп легко риба розмножується в природних і штучних водоймищах і досить швидко зростає. Для того, щоб рибалка була вдалою, потрібно знати секрети і тонкощі лову коропа. Лов коропа – справа не проста, це капризна і непередбачувана риба.
Насамперед потрібно перевірити дно в вибраному місці для рибалки, потім підгодувати рибу. Дно не має бути сильно зарослим водоростями або покрито багаточисельними корчами. Поверхня дна обстежується за допомогою занедбаності волосіні з прив'язаним до неї грузилом. Волосінь повільно ведеться по дну. Тягарець, проходить по дну, згинає вершину вудки, і, спостерігаючи за нею, можна визначити поглиблення і вибрати місця для занедбаності.
Короп дуже ненажерлива риба і прикормлюванням слід розрахувати так, щоб він не наїдався. Для того, щоб підгодувати крупну рибу інколи потрібно ... Читати далі »
Підпишись на оновлення:
Лента новостей
Цікаві статті:
Хостинг від uCoz