Рибалка в 

в Україні
Пошук:
Авторизоваться
Логін:
Пароль:
Друзі сайту фільми онлайн та статусы вконтакті для дівчат.
« 1 2 3 4 5 ... 8 9 »



Білий амур вважається одним з найбільш обережних і полохливих мешканців прісноводних водоймищ, боягузливішим від нього можуть бути хіба що короп і лящ, та й то лише в деяких випадках. Крім того, ловля білого амура ускладнюється його вередливістю у виборі їжі: клювати він буде тільки на те, чим харчується постійно, і ніякі делікатеси його не цікавлять. Будучи травоїдним, цей важкий красень поїдає поширену в даній водоймі рослинність, і тому найбільш ефективними наживками для ловлі білого амура можуть стати свіжі паростки камишу або молодий очерет. Однак не варто думати, що піднесена страва буде відразу схвалена білим амуром - його потрібно і зацікавити приманкою, і зробити так, щоб він не відчув небезпеку.

Рибалки що спеціалізуються на ловлі білого амура, прекрасно знають, як ця риба любить очерет, і завжди його заготовляють. Зазвичай це стебло 0,5-1м довжиною, листя на якому ... Читати далі »


Активність харчування хижої риби.

Запропонована увазі читачам журналу статя нашого колеги з Карелії багато у чому неоднозначна та спірна, та цимі цікава . І редакція із задоволенням публікує її, в надії, що вона буде корисна і іншим дослідникам природи, якими і повинні бути справжні рибалки. А, у загальному,спадає на думкущо скоро до уже звичних у рибальському арсеналі термометру та ехолоту невідємною частиною приєднається і барометр…

Серед багатьох природних факторів, що мають вплив на активність харчування хижої риби , основним, на мою думку, є атмосферний тиск, рещта ж є - другорядними. На протязі трьох років ми з товаришами проводили перевірку цого припущення і переконались у його вірності. Це і слугувало нам приводом для формулювання наступного практично цінного правила інтенсивності кльовк : активність харчування хижої риби різко зростає при любому зниженні атмосферного тиск ... Читати далі »



З незапам'ятних часів риболови, для того щоб приманити рибу до місця ловлі або вигнати її з міцних місць до сіток, використовували різні пахучі речовини: атрактанти (приманюють рибу), репеленти (відлякують). У даний час застосування на водоймах відлякуючих, а також отруйних речовин повсюдно заборонено і переслідується по закону. Для рибалок буде цікаво познайомитися з тим, які ароматизатори застосовувалися на рибалці раніше, які відомі тепер, яка технологія їх застосування, як за допомогою тільки незначних добавок цих речовин можна істотно активізувати клювання риби.

Вперше досить докладно описав застосування відомих у той час ароматизаторів (атрактантів) класик риболовецької літератури Л. П. Сабанєєв в своїх працях. Так, даючи рекомендації з ловлі більшості риб сімейства коропових (короп, карась, лящ, плотва, язь, підуст, лин та ін), він радив додавати до рослинних насадок (тісто, ... Читати далі »



Ще до початку нересту зграї карасів розбиваються на групи. Одні з них переміщаються по водоймі в пошуках корму, підбираючи з поверхні дрібних комах, які впали у воду.Ловля таких риб дуже інтересна в тому що, клювання цих карасів на звичайні карасині наживки, як правило, погане. Інші зграї карасів не проти покуштувати мотилем, опаришем, хробаком, хлібом та іншими наживками, що їм пропонують рибалки.

Третій рік поспіль у весняно-осінній період я успішно ловлю карасів поверхневим способом за допомогою сбіруліно (бомбарди). Цей спосіб показав високу ефективність. Перевагу віддаю водоймам з високими берегами і зручними підходами до води. Місце вибираю так, щоб під час ловлі риби не доводилося переміщатися по берегу і щоб після закидання поплавок сбіруліно можна було добре бачити.

Снасть для ловлі карася за допомогою сбіруліно:

Для ловлі кар ... Читати далі »

До правоохоронців ЛВ в річпорту м. Черкаси надійшла оперативна інформація, що в селі Тіньки Чигиринського району, на річці Дніпро, браконьєри нищать поголів’я сомів.
Працівники міліції негайно виїхали на місце пригоди. Люди в погонах, які вже не мало жахіть побачили за роки служби, просто оторопіли: на відстані 12 км від берега палала величезна кривава пляма, посеред якої, на кучі, лежало понад 100 одиниць маточного напівживого поголів’я сома, розмірами до 5 метрів, вагою близько 100 кг. Кожна рибина була нещадно понівечена гострим гачком, з ран юшила кров, і вона востаннє хапала ротом повітря, ніби кликала на допомогу та ледь помітно била хвостом об червоний лід. Ця риба готувалась до нересту, її малькам вже не судилося народитися, а страшно навіть уявити скільки покаліченої риби, приречено на смерть після цієї варварської ловлі.
Міліціонери, на чолі з начальником ЛВ в річпорту м. Черкаси Анатолієм Воєводою, відразу ж розпочали оперативн ... Читати далі »


Навколо кольору штучних приманок постійно виникають палкі дискусії. Колір - одна з характеристик приманки, на яку рибалка в першу чергу звертає увагу при аналізі своїх успіхів або невдач.

Проте недостатньо просто уважно подивитися на блешню , щоб однозначно стверджувати що даний кольор чи поєднання кольорів є найефективнішим. Необхідно знати і розуміти, в яких умовах і якими живими організмами буде сприйматися приманка і як вона виглядає "очима риби".
Те, що риба бачить і розрізняє кольори, - науково доведений факт. До того ж відомо, що риба бачить більше кольорів, ніж людина. Правильніше буде сказати, що колірний спектр, що розрізняється рибами, більш широкий, ніж у людини. Риби на відміну від людини здатні бачити кольори в темряві, у людини ж у темряві колір сприймається як градації сірого. Створивши хижих риб, природа подбала і про їх жертв, ... Читати далі »
Підпишись на оновлення:
Лента новостей
Цікаві статті:
Хостинг від uCoz