Рибалка в 

в Україні
Пошук:
Авторизоваться
Логін:
Пароль:
Друзі сайту фільми онлайн та статусы вконтакті для дівчат.
« 1 2 ... 6 7 8 9 »
Почнемо з лову на течії, або з лову в проводку в класичному літературному трактуванні. Цей вибір заснований на тому, що весна ще не закінчилася, вода вже світла, а риба найбільш активна в річках. І ловлять її в проводку.

Переважна більшість наших риболов користується прогорілчаними вудилищами з пропускними кільцями, що, на мій погляд, не завжди виправдано, але факт залишається фактом, тому розглянемо саме ловлю за допомогою вудилища з кільцями.

Снасть є телескопічною, рідше штекерноє вудилище завдовжки до семи метрів. Дуже довге вудилище або надмірно хлистоватоє, або дуже дороге. Оптимальна довжина вудилища знаходиться десь в районі 5–6 метрів.

Вудилище оснащується пропускними кільцями, катушкодержателем і котушкою. Для зберігання запасу волосіні використовується найпростіша прогорілчана котушка, забезпечена елементарним гальмом. Прогорілчана котушка дозволяє легко і просто змінювати довжину волосіні. Незручності виникають тоді, коли потрібно відпустити за те ... Читати далі »
Звичайна ситуація – де лід встиг намерзнути до снігопаду, там він поволі, але вірно росте з кожним днем. Там, де лід встати не встиг, скоро спостерігатиметься другий «перший» лід. Якщо ще і потепліє або піде дощ, то сніг може танути, і ми отримаємо залишки достатньо тонкого і, головне, прозорого льоду.

Більшість риболовів відкрили зимовий сезон лову з льоду. На невеликих, дрібних і, головне, закритих від вітру водоймищах лід досяг товщини більше 10 див. Такий лід, що називається, вже не тріщить. На великих водоймищах лід стоїть в затоках, але його товщина рідко перевищує 5–6 див. На проточних водоймищах замість льоду на поверхні лежить смерзшаяся кірка снігу.

Оскільки погода тиха, то цілком імовірно, що після снігопадів наступить похолодання і лід встане на річках. Якщо снігу не буде, то і тут лов почнеться з прозорого льоду. Варто відмітити, що лов з прозорого льоду достатньо поширений і не є рідкістю навіть серед зими. По старих прикметах, такий лов зазвичай продовж ... Читати далі »
  Спінінгом я зловив декілька щук і годинників в п'ять вечори зібрався додому.

І тут примітив невелику старіцу - завдовжки приблизно 20 і шириною 15 метрів. По краях, як повелося, очерет і латаття. Вирішив для різноманітності вражень половити вудкою.


Відв'язав бамбукове двохколінне вудилище від рами велосипеда, зібрав вудку. Довжина її невелика - 3 метри 20 сантиметрів. Тому заходжу у воду і роблю занедбаність до середини.

Щось не клює, хоча риба тут безумовно є. Опускаю гачок з насадкою до самого дна. Чекаю.

А вечір прекрасний. Тепло, від води - свіжість. У тіні листа латаття з'являється манісінький щуренок і завмирає, трохи рухаючи плавниками.

Раптом поплавець заворушився. Я, звичайно, важ - увага. Клювання якесь дрібне і нерішуче. Притисне - відпустить, притисне - відпустить. І так кілька разів. Не витримую і смикаю. Порожня волосінь вилітає з води. Прикро. Закидаю знову, і все повторюєт ... Читати далі »
1.Збираючись на рибалку, уважно огляньте снасті і перевірте їх готовність.
2.Беріть на рибалку тільки необхідне.
3.Не кладіть вудилище у воду.
4.Не перезабрасивайте снасть без необхідності.
5.Не чиніть зайвого шуму, не робіть різких рухів, добре маскуйтеся.
5.Не висмикуйте спійману рибу по повітрю. Після підсічки підводите її до берега, якщо узяла крупна риба - не поспішаєте, поволі, але не ослабляючи натягнення волосіні, підведіть її до подсачеку.
6.Чим тонше за лісок, тим краще клювання.
7.Клювання поліпшується, якщо яким-небудь предметом підняти муть з дна.
8.Риба любить місця чим-небудь що виділяються на водоймищі. У невеликих вузьких річках клювання краще на розширеннях, в широких - на мілинах, в дрібних - в ямах, в швидких - в затоках, в стоячій воді - на протоках.
9.Прикормка - запорука успіху.
10.Майте з собою декілька насадок і наживок.
11.Пробуйте ловити на ті наживки, які є в даному водоймищі. Їх можна знайти на водній р ... Читати далі »
   Хто з нас не любить посидіти на березі річки або озера з поплавочною вудочкою в руках. Літня поплавцева вудочка – найпоширеніша рибальська снасть. Риболови розробили кілька десятків різновидів її оснащення. І все ж основні елементи залишаються незмінними : вудилище, котушка, волосінь,поплавок, грузило і гачок.
Обговоримо в цій статті один з елементів поплавчанки – поплавок. Точніше один із його видів. А саме поплавок який сам робить підсічку риби.
Для початку згадаємо назви елементів поплавка. Розгляньте малюнок нижче.
Це звичайний поплавок для вудіння риби. Тепер давайте спробуємо його модернізувати. Більшість із нас приходить на водойму не за рибою , а за адреналіном і за насолодою, яку можна отримати від спостерігання за краєвидами, від ранкової тиші і туману що простеляється над водоймою , від звуків самої природи . І часто можна просто не помітити покльовку яка, як правило, і за законом Мерфі , відбувається в той момен ... Читати далі »
Хочу розповісти про свою найвдалішу та “найсмачнішу” риболовлю в своєму житті. Ця історія трапилася у 1998 році на ріці Волга, біля міста Тольятті.

Отже, до цього часу я не без успіхів ловив на Волзі бичків, окунів та іншу дрібноту. Якось мій знайомий покликав мене на справжню риболовлю. Звечора товариш порадив мені нічого не брати, оскільки в автомобілі на задньому сидінні лежали 5 гачків № 10-12 (одинарні) з натягнутою на них ізоляцією від звичайного білого провода.

О третій ранку прокинулися, випили каву, канапки нашвидкоруч (хоч їсти і не хотілося, правду кажучи). О пів на четверту ми вже в авто, а ще через півгодини йдемо крутими берегами Волги.

Було ще темно, але ми вже розклали спінінг і гумку. Спочатку ловили на доріжку із зимових блешень. Результат – один здоровенний йорж. Потім клювання зовсім припинилося, і я вже почав робити вудочку для ловіння бичка. Але враз на ту ставку, що я бачив в автомобілі, Женя витяг одразу чотирьох зд ... Читати далі »
1-6 7-12 ... 31-36 37-42 43-48 49-50
Підпишись на оновлення:
Лента новостей
Цікаві статті:
Хостинг від uCoz