Рибалка в 

в Україні
Пошук:
Авторизоваться
Логін:
Пароль:

Ловля окуня зимою по першому льоді ( + Відео )



Для кожного періода в зимовій рибалці існує кращі і гірші способи ловлі, а також ті що практично завжди приносять максимально-хороший результат. Якщо говорити про ловлю окуня по першому льоді, то звичайно перше місце займає блесна і балансири, тому що тільки коли утворився лід, окунь знаходиться на піку своєї активності  і він як правело харчується в мілких заливах, пляжах, прибережних зонах, поблище до різних водоростей, в таких місцях він ловиться дуже добре на балансири і зимові блесни. При чому блесна може бути різною : пляжні – маленькі, тяжкі, донні. Краще всього ловити в такий період активного окуня на балансири, так як вони мають великий радіус дії і приваблює окуня з набагато дальшої дистанції ніж блесна. Коли ми іграємо балансиром, він імітує рибку яка різко кидається в різні сторони і це викликає в окуня : 1) Інтереc; 2) Агресію; 3) Атаку.


БАЛАНСИРИ:




Балансир також дуже добре підходить для активного виду ловлі тому що за допомогою нього окуня досить просто окуня найти і приманити. Коли окунь найдений, тоді набагато вигідніше почати ловити на вертикальні блесни, тому що такі блесни мають спокійнішу ігру і окунь їх бере дуже добре. Потрібно пам’ятати що вертикальні блесни мають менший радіус дії і при ловлі на них лунки потрібно свердлити приблизно п’ять метрів одна від одної, а якщо ловити на мормишку то відстань ще більше зменшується, про це потрібно пом’ятати.   

Багато риболовів тільки найдуть стайку окуня відразу починають засверлювати весь п’ятак на якому він клює і якщо ми ловимо на балансир то це абсолютно неефективно, то що чим більше ми іграєм балансиром, тим з більшої відстані окунь підходить до нашої приманки, він може навіть і не клювати, але проявить інтерес і підійде. Саме тому немає сенсу свердлити при ловлі на балансир лунку в п’яти метрах від іншої тому що окунь який був на такій відстані вже підійшов і стоїть під лункою.

Уловиста тактика:

Спочатку приманюємо і виловлюєм саму активну рибу за допомогою балансирів, тільки покльовки стають нечастими або зникають, зразу переходимо на вертикальну блесну, знов покльовки погіршились переходимо і ми добиваємо рибу доною блесною,  тому що вона збирає саму неактивну рибу. В основному в цьому і полягає ловля на балансири і блесни по першому льоді. Якщо кльов на донну блесну неактивний можна ще перейти на ловлю окуня на безмотильні мормишки, або мормишки з мотелем. На мормишки з підсаткою мотеля кльов часто кращий, а на безмотилки непотрібно заморочуватись з наживкою і це більш спортивно. Ще більше ви зможете дізнатись через відео :


 

Вдалої рибалки!


Переглядів: 4688 | Додав: rubalka-mr | Рейтинг: 3.7/3 |
Всього коментарів: 1
1 Степан  
0
Лучше не ловить совсем рыбу пока лед очень мал!!!

https://fishermanlife.ru

Добавляти коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі - зареєструйтесь, або увійдіть ввівши пароль і логін !
[ Регістрація | Вхід ]
Еще статьи...
Підпишись на оновлення:
Лента новостей
Цікаві статті:
Хостинг від uCoz