Рибалка в 

в Україні
Пошук:
Авторизоваться
Логін:
Пароль:

Особливості ловлі в грудні і в першій половині січня



Грудень і перша половина січня - перший час для зимової риболовлі, довгожданна пора для всіх любителів такого відпочинку. Рибалити можна з ранку до пізного вечора, риба в цей період переважно клює активно весь день. Кращою наживкою для ловлі мирних риб буде мотиль і червоний навозний червяк. Не так часто використовують тісто, хліб і парину пшеницю чи перловку. На початку січня риба не ципиніє, а стайками переміщається недалеко від зимувальних ям. Для вдалої рибалки рекомендується прикормлювати. Прикормка повинна бути ароматною, тому використовують мілкий мотиль, паніровку з перемеленим соняшниковим насінням чи жмихом. Можна використовувати куплені прикормки і ароматизатори (тільки не переборщити з концентрацією!). На зимову поплавочну вудочку з кучкою навозних червяків непогано ловиться плотва, густера, окунь, підлящик і навіть лящ. Ловити краще на нерівностях дна, схилах в ями і небажано ловити на відкритих участках льоду, де риба добре бачить риболова. На маленьку мормишку з мотильом добре ловиться плотва, красноперка і густерки. Їх ловлять на тихій воді з прикормкою. Добре також бере йорж, нечасто можуть попадатись лящ, карась і сазан. В такій ловлі використовується сторожок якй передає покльовку риби і коли тотрібно підсікати.


Ловля хижих риб в цей період є дуже ефективна, особливо при ловлі на жерлиці, зимову блесну і балансири.



 Найчастіше попадаються окуні і щуки, але також беруть судаки і навіть головлі. Успіх ловлі на блесну зимовою вудкою залежить від того як риболов буде іграти наживкою щоб привабити хижака. В сонячну погоду рекомендується використовувати свинцеві, мідні, і латунні блесни, в пасмурні дні срібні, нікельовані, оловяні.
По першому льоді успішно ловлять на живця жерлицями. В грудні їх краще розтавляти на виході і вході в ями, відомим по великій кількості щук, окунів, судаків. Якщо залишити живців на ніч то на ранок можна витягнути і налима. Але в місцях де водиться зубаста переважно налимів немає. Також щука попадається і на мілких місцях,
так що жерлиці можна ставити і там. Проблему може створити живець, його в цю пору потрібно шукати коло підводних кущів, водорослів, під крутими берегами в придонних шарах води.     
Переглядів: 2809 | Додав: rubalka-mr | Рейтинг: 4.7/6 |
Всього коментарів: 1
1 Степан  
0
класно!!!

https://fishermanlife.ru

Добавляти коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі - зареєструйтесь, або увійдіть ввівши пароль і логін !
[ Регістрація | Вхід ]
Еще статьи...
Підпишись на оновлення:
Лента новостей
Цікаві статті:
Хостинг від uCoz