Рибалка в 

в Україні
Пошук:
Авторизоваться
Логін:
Пароль:

Самопідсікаючий поплавок.

   Хто з нас не любить посидіти на березі річки або озера з поплавочною вудочкою в руках. Літня поплавцева вудочка – найпоширеніша рибальська снасть. Риболови розробили кілька десятків різновидів її оснащення. І все ж основні елементи залишаються незмінними : вудилище, котушка, волосінь,поплавок, грузило і гачок.
Обговоримо в цій статті один з елементів поплавчанки – поплавок. Точніше один із його видів. А саме поплавок який сам робить підсічку риби.
Для початку згадаємо назви елементів поплавка. Розгляньте малюнок нижче.
Це звичайний поплавок для вудіння риби. Тепер давайте спробуємо його модернізувати. Більшість із нас приходить на водойму не за рибою , а за адреналіном і за насолодою, яку можна отримати від спостерігання за краєвидами, від ранкової тиші і туману що простеляється над водоймою , від звуків самої природи . І часто можна просто не помітити покльовку яка, як правило, і за законом Мерфі , відбувається в той момент коли ви відвернули свою увагу від поплавка . Щоб до приємних відчутів від риболовлі не додавати розчарування , навчимо наш поплавок підсікати рибу, якщо ми пропуститили момент покльовки.
Для цієї модернізації нам знадобиться поплавок з довгою антеною і не великим тілом. Перше що потрібно зробити – це акуратно зняти балансир з антени. Для подальшої роботи знадобиться кусок плаваючого матеріалу ( тонка смужка пробки , пінопласту, пластмаси і інше ) . З цього матеріалу вирізаємо круг з отвором посередині. Це і буде механізм , який буде підсікати рибу при несподіваній покльовці. У вас повинно вийти щось схоже з тим що зображено на схемі.

 
Дальше надіваємо кільце для підсічки на антену поплавка і приклеюємо на місце балансир. Дивіться малюнок нижче.
  
Все наш «поплавок-підсічка» готовий . Залишилось змонтувати його на вудочку і зробити огрузку. Зазвичай огрузку робиться на водоймі , але можна і в якійсь великій ємкості з водою. Чіпляємо грузила на волосінь нижче поплавка так, щоб його тіло повністю потонуло у воді і навіть на 2 – 3 міліметри нижче рівня води. Якщо ви добились правильного положення поплавка – успіх вам гарантовано. Працює така система так як показано на малюнку, що нижче.
Тепер, коли відбувається покльовка, поплавок рухається вниз. Балансир, вдарившись в кільце раптово зупиняє рух поплавка. Саме ця раптова зупинка поплавка і пісікає рибу. А дальше уже справа за риболовом. Експериментуйте!
Успіхів вам!

Переглядів: 3588 | Додав: rubalka-mr | Рейтинг: 4.7/3 |
Всього коментарів: 0
Добавляти коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі - зареєструйтесь, або увійдіть ввівши пароль і логін !
[ Регістрація | Вхід ]
Еще статьи...
Підпишись на оновлення:
Лента новостей
Цікаві статті:
Хостинг від uCoz