Рибалка в 

в Україні
Пошук:
Авторизоваться
Логін:
Пароль:

Магічна сила рибалки



Практично кожен чоловік хоч один раз в житті був на рибалці. Що ж нас так притягає до рибного лову? Ну по-перше, це азарт. Чим складніше зловити рибу, тим більший азарт нами опановує. Це чимось схоже на полювання, боротьбу між рефлексами риби і інтелектом людини. Починається це часто в ранньому дитинстві – ми йдемо з друзями на рибалку. При цьому в нашому арсеналі є дерев'яна палиця з волосінню (звана нами вудкою) і батон хліба або банку з черв'яками. Зрозуміло, зловити щось велике з такими снастями достатньо складно. Проте для дітей навіть спійманий невеликий окунь або карась – це вже перемога. Що може бути приємно, ніж підсмажити на вогнищі спійману «здобич» і з'їсти її з друзями? З часом у деяких з нас любов до рибалки пропадає. Проте у багатьох вона навпаки – трансформується в хобі. Рибалка перетворюється на цілий ритуал з покупкою необхідних снастей, продуктів харчування, сірників і міцних напоїв. Дуже часто рибалка є лише частиною програми відпочинку, куди крім «ковтка свіжого повітря» входять шашлики, охота і так далі. Також для багатьох людей рибалка перетворюється на спорт. Вони підходять до неї як справжні професіонали.

Ці люди зазвичай мають дорогі вудки, спінінги, безліч різних наживок, лісок, що надула човен і так далі. Такі рибаки часто їдуть рибалити в якесь конкретне місце, де у зв'язку з сезонністю або іншими чинниками, починає клювати та або інша риба. Цим людям не цікаві «дрібні перемоги». Вони прагнуть зловити якого-небудь крупного сома, вагою в п'ятдесят кілограм. У недосвідченого рибака немає практично жодних шансів зловити рибу таких розмірів. Адже навіть якщо йому повезе і крупна риба попадеться на його непрофесійні снасті, - у нього просто не вийде витягнути її з води. Якщо узяти для прикладу того ж сома, то існує немало випадків, коли ці риби полювали на парнокопитних тваринах, що прийшли на водопій. Вони просто тягнули їх у воду. Зрозуміло, без спеціальних знань і устаткування, витягнути таку рибу з води просто не вийде. Охота на спінінг має у професіоналів великий попит, чим охота на звичайну вудку. Рибу заманюють на гачок, примушуючи блесну проводити невеликі пересування із заляганням на дно. Ця боротьби між риболовом і рибою буває настільки цікава, що рибак може ловити рибу з ранку до пізнього вечора, так і не відмітивши як пройшов день. Зимова рибалка – це окрема тема для розмови. Нотаріальні бюро перекладів Москви перевели величезну кількість літератури, пов'язаної із зимовою рибалкою.

Також величезна кількість книг про зимову рибалку написана нашими рибаками-професіоналами. Зимові снасті відрізняються від літніх в першу чергу розмірами. Вудка для зимової рибалки в середньому близько сімдесяти сантиметрів в довжину. Також в зимове устаткування додається коловорот для просвердлення отворів в льоду і часто намет, що не дає рибакові замерзнути. Зимовий улов буває набагато багатший, ніж літній. Деякі риби взимку часто підпливають до ополонки, щоб отримати більше кисню. Ось тут вони і потрапляють на гачки до досвідчених рибаків. Треба сказати, що сьогодні, переважна більшість рибаків не відвезли рибу додому, а відпускають її в назад у воду. Маленькі риби виживають набагато рідше, оскільки для них пошкодження від гачка несуть значно більше шкоди, чим для великих. Наприклад, на щуці все заживає дуже добре і швидко. А ось невеликий окунь виживає тільки в п'ятдесяти випадках із ста поле упіймання. Саме тому рибаки-спортсмени, що полюють на велику рибу, приносять природі міньше шкоди. Сьогодні існують спеціальні платні водоймища, де розлучається різна риба. У цих водоймищах будь-який охочим за невелику плату може узяти напрокат снасти і половити рибу. Проте за улов доведеться заплатити за магазинною ціною. У таких місцях часто присутні ресторани, мангали і багато що інше. Для непрофесійних рибаків це прекрасний спосіб порибалити і відпочити від міста.

(вибачте якщо є помилки перекладено з іноземної мови)
Переглядів: 3068 | Додав: ruba4ok | Рейтинг: 3.5/2 |
Всього коментарів: 0
Добавляти коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі - зареєструйтесь, або увійдіть ввівши пароль і логін !
[ Регістрація | Вхід ]
Еще статьи...
Підпишись на оновлення:
Лента новостей
Цікаві статті:
Хостинг від uCoz