Сторінки: « 1 2 ... 12 13 14 15 16 »

Цей випуск присвячений такій темі, як: лов весняного судака на джіговиє приманки. Ми вирушаємо в Черкаську область на річку Дніпро для того, щоб насолодитися ловом цієї хижої риби. Під час весняної заборони, як відомо, лов з човна заборонений, та і з берега можна ловити далеко не скрізь, а триває біля 2х місяців. Отже гріх було не скористатися шансом і не з'їздити на хорошу рибалку...
Стальноголовий лосось це чимала і сильна рибина, яка зростає до довжини понад метр. Він пару років нагулює вага у водах Тихого океану і потім заходить в річки Аляски на третьо-п'ятому році життя.Спійманого лосося краще всього звільняти від гачка використовуючи екстрактор. Таким чином можна гарантовано зберегти мушку, а рибу позбавити від зайвих страждань. Після, акуратно узявши лосося за хвіст і ледве притримуючи іншою рукою черево, слід опустити його у воду.
Ми приїхали рибалити на став. У таких водоймищах водиться достатня кількість найрізноманітнішої риби. Тут можна зловити і плітку, окуня, коропа, карася, білого Амура, а якщо пристосуватися те можна виловити навіть товстолобика. Зараз ще важко чекати клювання крупного коропа або іншої білої риби, оскільки вода ще не досить прогрілася, але вже активізувався карась.
На Липецькій землі дуже багато різних водоймищ, але найголовніші з них, напевно, в першу чергу це верхів'я річки Дон і річка Вороніж. Дон представляє дуже великий інтерес для рибалки і туди дуже часто приїжджають рибаки з сусідніх областей тому, що це вузька річка, це бистрина, ями, перекочування. Рибалка на цьому водоймищі дуже всіляка. Тут знайдуть притулок і поплавочник, і нахлистовік, і спінінгіст, де вони можуть проявити себе і спробувати зловити трофей.Що стосується риби, то це судак, голавль, щука, окунь, карась, безліч невеликої спортивної риби, велика кількість крупного ляща...
Ми приїхали на Хужір-Нугайський затока Малого моря якраз у момент проведення щорічного чемпіонату Іркутської області по підлідному лову. Спортсмени на подібних змаганнях зазвичай використовують волосінь не товще однією десятою міліметра, а рибу ловлять не більше за дитячу долоньку. Ця обставина морально підготувала екіпаж нашої програми до трьох годинників безпробудної нудьги. Але все відбулося трошки нетак :)
Фіни упевнені, що ловити фінську форель потрібно виключно нахлистом, а багато місцевих залицяльників шнура і мушки принципово не беруть в руки спінінг. Об'єктивності ради варто відмітити, що у Фінляндії нахлист все- ж не так популярний, як в Америці, де їм ловлять майже два мільйони чоловік. Проте, в країні Суомі навіть не сама дослідна рибалка швидше за все уміє поводитися з нахлистової снастю.
На цей раз ми відправилися в околиці міста Чехова на ставки риболовецького господарства Фані Фішинг, щоб половити коропа на поплавцеву снасть. Місце рибалки підготовлене, та, що підгодувала покинута і тепер пора приступати безпосередньо до лову. Одного зернятка кукурудзи на маленькому спортивному гачку для коропа абсолютно досить.
Саме у тропічних водах попадаються найбільш крупні і сильні рибини, тому вирушаючи на морську рибалку слід брати з собою вудилище, шнури і приманки призначені для морського лову, щоб потім можна було хвалитися трофейною рибою, а не розповіддю про те, що в найвідповідальніший момент снасть не витримала.
Дельта. Коли ми виголошуємо це слово, то у абсолютної більшості любителів рибалки не виникає питання про дельту якої річки йде мова. Всім зрозуміло раз дельта, означає Волга. Правильно, ми на Нижній Волзі. На риболовецькій базі Застава, де нас зустріли з традиційною гостинністю, всі човнові причали виявилися далеко від кромки води. Місцеві жителі стверджують, що вода відійшла метрів на п'ятнадцять.
Тунці бувають різних видів. Найпоширеніший це звичайний тунець, який при цьому ще і найбільший. Він може важити до шестисот кілограмів при довжині близько трьох метрів. Саме цього тунця ми їмо з консервних банок. Але ще смачніше м'ясо длинноперого тунця. Його ще називають альбакор. При пошуку такої риби нахлыстом треба завжди дуже уважно дивитися на поверхню моря.
1-10 11-20 ... 111-120 121-130 131-140 141-150 151-157