Сторінки: « 1 2 3 4 ... 15 16 »



Найчастіше кружками ловлять по плесу так, щоб вони проходили над різними глибинами: над горбами, над бровкамі і ямами. Найголовніше, щоб плесо було досить протяжний. Це потрібно для того, щоб кружкам було де розгулятися, а рибалці за ними постежити. Зараз ми зайдемо зверху за течією в початок плеса, запустимо кружки і будемо як рибалки і сто, і двісті років тому чекати клювання на цю нехитру, але дуже цікаву і результативну снасть.

Ми збираємося полювати за судаком пускаючи човен в дрейф. Ловити будемо на прямовисну вудку, а як приманка використовуватимемо балансири. Оскільки судак бачить під водою, то тому ми поставили флюорокарбоновую волосінь, та і досвід показує, що це значно ефективніше. Також в нашому арсеналі є аттрактант Mega Strike, який дуже улюблений судаком. Рибалкам і знімальній групі вже не терпиться вийти на воду. Заскучали за зиму по відкритій воді. Настрій у всіх вельми підведений.
Ми почали рибалку в густому волжськом тумані. Ранок видався як за замовленням. І наш оператор встиг зняти дивні кадри природи. Спостерігаючи ці пейзажі деколи згадуєш голлівудські картини заходу сонця на воді. Багато знаних рибаків знають, що щука не хоче брати попер, коли поверхня води дуже гладка. Справа йде набагато краще, коли спостерігаються невеликі брижі. І ось маючи в своєму розпорядження великий простір для експериментів ми міняли точку лову після кожного падіння клювання.
На жаль, знайти сьогодні хороше водоймище для рибалки, де не буде розкиданого сміття по берегах від залишків пияцтва диких компаній вже дуже важко. Або які відчуття бувають, коли при купанні біля греблі ногами у воді потрапляєш на викинуту пляшку з під пиво. Не та культура відпочинку пішла в наших людей.Сьогодні ми спробуємо знайти для рибалки незачеплені грубими руками людини місця природи. Кольський півострів сповна підійде під наші критерії. Тут живуть в річках і озерах риби, гідно гідні на найзаповітнішу рибальську мрію. І після тривалої подорожі поїздом ми дісталися до мети.
Сьогодні з нами за компанію на Волгу виїхав Андрій Шишигин. Човен відправився до місця лову і ми чекаємо неодмінного клювання. Найважче – це правильно провести джиги-приманку через протоку з потужною течією. Після швидко спійманої першої рибини клювання припинилося. Отже нам довелося трішки змінити місце лову. За весь час рибалки ми переміщалися по ямі в різні боки не відходячи од одного місця закиду. Це давало можливість міняти тривалість руху приманки по конкретному маршруту дна. Адже в нашої рибалки значення має як рибак представляє приманку рибі.
Разом з нашим старим знайомим Ігорем Гаврілічевим ми збираємося ловити уклейку. Цю рибку з сімейства коропових багато рибалок і за видобуток-то не вважають, а даремно. Це той самий випадок, коли кількість переходить в якість. А уклейки як відомо можна зловити багато, тим більше на водосховищі Можайськом. Тут на Можайке починаючи з лютого збираються цілі натовпи любителів підлідного лову уклейки, та і навколишні птиці не проти стягнути пару іншу рибок у рибалок, що зазівалися.
Ми знаходимося на одному з комерційних водоймищ Підмосков'я разом з Олексієм Фадєєвим. Приїхали в це місце ми для того, щоб порибалити на фідер і зловити коропа. Зараз весна, риба пробуджується і починає активно клювати. У будь-якому випадку у весняному лові, а особливо в короповій є немало нюансів. Починаючи від підбору ті, що підгодували, вибору насадки, закінчуючи снастями, а також тактикою лову. Давайте послухаємо деякі секрети Олексія про те, як він ловить коропів навесні...
Разом з Павлом Купцовим ми ловитимемо голавля на мілководді з великою кількістю рослинності. На невеликій річці це досить проблематичне місце для лову. Існують складнощі для занедбаності, часто чіпляється мушка за прибережні кущі, а отже потрібна невелика практика. Спершу нам належить навчитися визначати стоянки риби і виявляти такі місця, де ми зможемо запропонувати рибі штучну мушку...
Відправною точкою нашої заповідної увлекательного подорожі стане риболовецько-мисливська база, розташована на живописному березі Онежського озера, яке знаходиться на північному заході Росії в Карелії. Любителі полювання і рибалки, та і просто туристи приїжджають сюди зі всієї країни. Зимою "Онега" повністю покривається льодом. Його товщина може доходити до півтора метрів. Зараз на озері так званий слус, шар води треба льодом. Це звичайно вимагає особливої уваги.
Заливши річки Клай активно відвідуваний місцевими рибаками. Тут ловлять окуня, ляща і миня, сорогу і звичайно ж щуку. Рідше тут можна зустріти харіуса і сига. Пробуривши в льоду лунку ми, за допомогою пошукової відеокамери, намагаємося побачити що-небудь на дні водоймища. Видимість досить слабка. Глибина в місці рибалки близько шести метрів і риби доки не видно. Все-ж вирішили спробувати половити на цьому місці. Ставимо намет і загодовуємо лунки.
1-10 11-20 21-30 31-40 ... 141-150 151-157