Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 15 16 »

Матчевий лов - це лов далекою занедбаністю з ковзаючим, або фіксованим поплавцем, що залежить від глибини. Для нашої сьогоднішньої рибалки ми вибрали коропове водоймище, яке добре знаком багатьом рибалкам. Тут дуже велика кількість коропа, і ми постараємося показати даний вигляд лову у всій його красі. Давайте потихеньку розкладатимемося, збиратимемо снасті і по ходу рибалки розповідати що, навіщо і чому ми робимо.
Поговоримо ми сьогодні про малі річки, про рибалку на них і про супутні проблеми. У гостях у нас московська рибалка Сергій Шокало, яка захоплюється рибалкою досить давно і останнім часом дуже багато поїздив по Росії у пошуках кльових місць на невеликих річках. Ловив він і на звичайну вудку, і на спінінг ультралайт, і нахлистом, про що зараз і повідає.
Древні філософи говорили, що всяке заняття доведене до досконалості стає мистецтвом. Багато в чому з цим можна погодитися. Якби мудреці старовини дожили до наших днів, то вони б знайшли ще одне підтвердження своїм думкам. Нахлист це найбільш складний і витончений вигляд рибного лову. Для самих нахлистовіков він є не просто різновидом рибалки. Величезні можливості для самоудосконалення, а головне естетична складова нахлиста в очах багатьох рибалок...

Разом з Володимиром Солоповим ми поговоримо про лов окуня нахлистом. Для нього нахлист це більше розвага і відпочинок, хоча останні роки він приділяє цьому способу вудіння вистачає багато часу. Деяким досвідом він і поділиться з нами. Ловити будемо на рожево-білий стример, який раніше відмінно показав себе при лові окуня і щуки. Переважно використовувати його на тих місцях, де глибина менше метра. Він досить повільний тоне і з плаваючим підліском йде в 10-15 см від поверхні води.

Мова піде про рибалку в Саратовської області і про те, що відбувається на місцевих водоймищах. Наш гість проводить там велику частину свого вільного часу і із задоволенням повідає про ці прекрасні місця. Судячи по його словах це дійсно дуже красиві місця, причому дуже перспективні в плані рибалки. В основному мова піде про Саратовське водосховище, його старіцах і затоках.
Як не дивно, але наша риболовецька подорож почалася з пробки. Столиця нашої батьківщини так просто нікого не випускає, а особливо у напрямі славного міста Санкт-Петербург. Там проживає другий учасник нашої експедиції Олександр Доброхотов, завзята рибалка і редактор журналу спортивне рибальство. Саме цієї почесної і шанованої людини нам належало підібрати по дорозі. Потім ми разом відправимося в селище Далекі Зеленці області Мурманська, де нас вже чекають.
Золота осінь заставляє рибалок забути про службові і домашні справи і вони надихаються цим часом анітрохи не менше, ніж люди мистецтва. Проте їх творчий порив виявляється ні в створенні літературних творів, а в тісному спілкуванні з природою. Нахлистовіки квапляться на свої кохані рибні річки і озера, мріючи з користю провести останні теплі дні, після яких настане ціла черга дощів і заморозків.
Дельта. Коли ми виголошуємо це слово, то у абсолютної більшості любителів рибалки не виникає питання про дельту якої річки йде мова. Всім зрозуміло раз дельта, означає Волга. Правильно, ми на Нижній Волзі. На риболовецькій базі Застава, де нас зустріли з традиційною гостинністю, всі човнові причали виявилися далеко від кромки води. Місцеві жителі стверджують, що вода відійшла метрів на п'ятнадцять.
Після тижня проведеною поряд з берегом я вирішив відправитися у відкрите море і попрямував на східне побережжя Африки в національний парк Ватаму, що в Кенії. Це мекка для справжніх професійних рибаків. Вони від усюди стікаються до кенійського побережжя, адже Індійський океан батьківщина найкрупнішої риби в світі. Але серед всіх хижаків в океані для мене виділяється один - риба дорадо...
Любов'ю до бурхливих порожистих річок особливо відрізняються нахлистовики, оскільки саме в таких водоймищах часто водиться їх улюблений трофей - струмкова і райдужна форель. Якщо буде рибалка на по-справжньому на бурхливій річці, то до неї слід грунтовно підготуватися. По-перше владнувати сплав поодинці не стоїть, оскільки доведеться вибирати між ловом і керуванням човном. Кращий варіант знайти двох однодумців, з якими можна не лише повноцінно порибалити, але і відзначити потім багатий улов.
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ... 141-150 151-157