Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 ... 34 35 »

Разом з Володимиром Солоповим ми поговоримо про лов окуня нахлистом. Для нього нахлист це більше розвага і відпочинок, хоча останні роки він приділяє цьому способу вудіння вистачає багато часу. Деяким досвідом він і поділиться з нами. Ловити будемо на рожево-білий стример, який раніше відмінно показав себе при лові окуня і щуки. Переважно використовувати його на тих місцях, де глибина менше метра. Він досить повільний тоне і з плаваючим підліском йде в 10-15 см від поверхні води.

Мова піде про рибалку в Саратовської області і про те, що відбувається на місцевих водоймищах. Наш гість проводить там велику частину свого вільного часу і із задоволенням повідає про ці прекрасні місця. Судячи по його словах це дійсно дуже красиві місця, причому дуже перспективні в плані рибалки. В основному мова піде про Саратовське водосховище, його старіцах і затоках.
Як не дивно, але наша риболовецька подорож почалася з пробки. Столиця нашої батьківщини так просто нікого не випускає, а особливо у напрямі славного міста Санкт-Петербург. Там проживає другий учасник нашої експедиції Олександр Доброхотов, завзята рибалка і редактор журналу спортивне рибальство. Саме цієї почесної і шанованої людини нам належало підібрати по дорозі. Потім ми разом відправимося в селище Далекі Зеленці області Мурманська, де нас вже чекають.
Золота осінь заставляє рибалок забути про службові і домашні справи і вони надихаються цим часом анітрохи не менше, ніж люди мистецтва. Проте їх творчий порив виявляється ні в створенні літературних творів, а в тісному спілкуванні з природою. Нахлистовіки квапляться на свої кохані рибні річки і озера, мріючи з користю провести останні теплі дні, після яких настане ціла черга дощів і заморозків.
Дельта. Коли ми виголошуємо це слово, то у абсолютної більшості любителів рибалки не виникає питання про дельту якої річки йде мова. Всім зрозуміло раз дельта, означає Волга. Правильно, ми на Нижній Волзі. На риболовецькій базі Застава, де нас зустріли з традиційною гостинністю, всі човнові причали виявилися далеко від кромки води. Місцеві жителі стверджують, що вода відійшла метрів на п'ятнадцять.
Після тижня проведеною поряд з берегом я вирішив відправитися у відкрите море і попрямував на східне побережжя Африки в національний парк Ватаму, що в Кенії. Це мекка для справжніх професійних рибаків. Вони від усюди стікаються до кенійського побережжя, адже Індійський океан батьківщина найкрупнішої риби в світі. Але серед всіх хижаків в океані для мене виділяється один - риба дорадо...
Любов'ю до бурхливих порожистих річок особливо відрізняються нахлистовики, оскільки саме в таких водоймищах часто водиться їх улюблений трофей - струмкова і райдужна форель. Якщо буде рибалка на по-справжньому на бурхливій річці, то до неї слід грунтовно підготуватися. По-перше владнувати сплав поодинці не стоїть, оскільки доведеться вибирати між ловом і керуванням човном. Кращий варіант знайти двох однодумців, з якими можна не лише повноцінно порибалити, але і відзначити потім багатий улов.
Вибравши місце і затишно влаштувавшись на живописному березі озера ми як завжди починаємо з підготовки ті, що підгодували. Її ми застосовуватимемо в надії виманити до нашого гачка ту саму рибу, яку ми сьогодні і збираємося зловити. Заздалегідь набудувавши снасть і закинувши поплавець приступаємо до підгодовування. Ось тут є один дуже важливий тактичний і технічний момент - ніколи не можна підгодовувати квадратно-гніздовим методом по площах. Чим точніше ви підгодуєте, тим більше шансів у вас зловити хорошу рибу...
Наша рибалка на фідер проходіть на одному з плес Нижньої Волги. Як місце для лову ми вибрали піщану косу з твердим і хвилястим дном. Якраз в таких місцях можна наловити немало білої риби, особливо в осінній період. Серед риб, які тут ловляться, - це плітка, підлящик, крупний лящ, сазан, густера і багато інших. Тому лов фідера дуже цікава, адже ви ніколи не знаєте що ж за трофей попадеться вам при черговому закиді і клюванні.
Полювати на форель в зимовий період можна найрізноманітнішими методами, але сьогодні нас цікавить саме ловля на блесну. У нашому арсеналі приманок досить велика різноманітність, тому пробуватимемо все і спостерігатимемо за результатом. Останніми роками рибалка на форель на Підмосковних водоймищах стала досить популярною. Можливість ловити крупну і активну рибу практично в будь-яку погоду, у будь-який час сезону (у тому числі і в глухозимя), звичайно ж залучає сюди самих різних рибалок.
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 ... 331-340 341-344