Рибалка в 

в Україні
Пошук:
Авторизоваться
Логін:
Пароль:
Друзі сайту фільми онлайн та статусы вконтакті для дівчат.
« 1 2 ... 5 6 7 8 9 »
Сьогодні на ринку комп’ютерних ігор з’явилося близько десяти найменувань симуляторів для рибалок. Симулятор - це гра, яка імітує те чи інше заняття людини. До прикладу, автомобільні симулятори дають можливість гравцю відчути себе за кермом якогось швидкісного авто. Рибальські симулятори, відповідно імітую ваш похід на риболовлю.

Люди старшого покоління з підозрою та скепсисом ставляться до таких комп’ютерних “цяцьок”. Хоча, якщо розглядати рибальські комп’ютерні ігри як засіб для тренування рибалки, особливо юного, то вони принесуть безперечну користь. Щоправда більшість комп’ютерних гравців так захоплюються віртуальною реальністю, що не зважають на ті заняття в реальному житті.

Хоча кожному рибалці відомо, що такі речі, як перші проміння сонця, ранкове повітря, багаття на березі, смак юшки не можливо, ні імітувати, ні забути...

Найпотужніші комп’ютерні рибальські ігри - це “Трофі Басс” фірми С’єрра та “Віртуальне ... Читати далі »
У кожному жарті є доля правди. Як говорив один з персонажів популярного фільму: "Сенс російського полювання в тому, що звіра треба нагодувати і напоїти". Риба в цьому відношенні не виключення. Практика спортивного рибальства це чудово підтверджує.
Любителі часто і з великою користю для себе беруть на озброєння деякі спортивні розробки. Це відноситься не тільки до снастей, але і до тієї, що підгодувала.

Існує три підходи до підгодовування.

Одні риболови постійно шукають, винаходять нові суміші, універсальні або для конкретної риби, удосконалюють свої і без того надвитончені рецепти, саме вони стають авторами всіх оригінальних підгодовувальних сумішей.

Інші сповідають прагматичний, схожий із західним підхід - задовольняються такими, що наявними в продажі готовими підгодували, хоч і не позбавлені деякої тяги до експерименту: змішують ті, що декілька готових підгодували або додають в них додаткові компоненти, намагаючись таким чином підвищити їх ефективність. ... Читати далі »
  Якось в компанії риболовів зайшла розмова про особливості лову карася на різних водоймищах: ставках, зарослих мілководих озерах, річкових старіцах. Висловлювалися різні думки. А один з рибаків заявив, що особливо любить ловити карася в кар'єрах.
– У яких кар'єрах? – поцікавився я.


– А яка різниця? – питанням на питання відповів співбесідник.
Я спробував переконати його, що кар'єри бувають разниє: піщані, торф'яні, а також глини, що утворилися після здобичі, та інші. І лов риби, у тому числі і карася, на кожному з названих кар'єрів має свої особливості, які необхідно враховувати. Проте мої доводи співбесідник назвав «надуманими дрібницями», на які не варто обертати уваги. Чи це так? Вважаю, що ні. І ось чому.

КАР'ЄР КАР'ЄРУ ВОРОЖНЕЧА

Перш за все необхідно відзначити, що кар'єри, як я вже сказав, бувають разниє. Одна справа рибалити на піщаному кар'єрі і зовсім інше – на торф'яному. Третя картина вийде н ... Читати далі »
Щук ділять на великих, глибинних, і на «трав'янок», водоростей, що мешкають поблизу. Причому другі можуть влаштовувати засідку як на дні, так і у поверхні води. Займаючись підводним полюванням, мені не раз доводилося виявляти щуку над собою, що зачаїлася у кромки нахиленого очерету. Причому щука дуже цікава риба. Якщо підводний мисливець не робить різких рухів, вона може довго спостерігати за ним, заходивши збоку і ззаду. Така манера поведінки говорить про те, що щука в будь-якому крупному живому об'єкті під водою завжди бачить суперника. При цьому, зачаївшись, щука спостерігає за об'єктом, не повертаючи голови. Для цього у неї влаштовані очі таким чином, що вона добре бачить не тільки збоку, але і за собою.

Кухлі – дуже ефективна снасть для полювання на щук. Ними можна максимально охопити акваторію водоймища.

Ловлять кухлями з використанням човна на водоймищах з мінімальною течією. Якщо риболов хоч трохи знає рельєф дна, він обов'язково вибере окремі нерівності, гряд ... Читати далі »
  Початок осіннього похолодання води активізував хижаків і раніше всього окуня. Зараз почався увлекательная лов окуня на малька, яка продовжиться до самого льодоставу, і вже по першому льоду. Про жівцової вудку ми розмовляли, в її конструкції і в техніці лову немає нічого складного. Головна трудність в лові на живця полягає в заготівці самої наживки, що і є сьогоднішньою темою.



Хотілося б нагадати про наступний. У будь-якому водоймищі щороку відбуваються локальні сплески в зміні популяції того або іншого виду риб. Так, наприклад, в басейні Волги ось вже декілька років спостерігається «засилля» малька чехоні і тюльки. Окунь, щука і судак харчуються тут виключно рибами цих видів, і використовувати як живця яку-небудь іншу рибу просто не розумно. Але якщо ви хочете зловити крупний екземпляр, то краще використовувати живця розміром більше. Як таке можна порадити окуня. Періодично в підмосковних водосховищах трапляються сп ... Читати далі »
спінінг донка-закидушка з декількома повідцями, гачки яких увіткнені в невеликі квадратики макухи. Знайшовши макуху, крупний карась починає її об'їдати, і як тільки квадратик стане розсмоктуватися, почнуть звільнятися і гачки.

ФІДЕР-КВІВЕРТІП

Як указувалося вище, щоб активізувати клювання, донку суміщають з годівницею. Це давно випробуваний і надійний метод. Але донка на базі спінінга має ряд недоліків. Дуже часто риболов запізнюється з підсічкою, і карась акуратно стягує насадку... Інша справа фідер-квівертіп – снасть, що увібрала в себе самі кращі якості різноманітних снастей (від англ. слів «To feed» – годувати, «quiver» – колисатися, тремтіти і «tip» – кінчик, нахилятися).

Розшифрувати принцип дії цієї снасті не важко: рибу привертають до одному або декількох гачків за допомогою змонтованої на кінці волосіні маленької годівниці, а потім по тонкому кінчику вудилища визначають клювання і підсікають.

Основа фідера – легке і мобільне вудилище (щось с ... Читати далі »
Підпишись на оновлення:
Лента новостей
Цікаві статті:
Хостинг від uCoz