Рибалка в 

в Україні
Пошук:
Авторизоваться
Логін:
Пароль:
Друзі сайту фільми онлайн та статусы вконтакті для дівчат.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »


Якщо зима видалася тепла, багато річок взагалі не замерзають, або замерзають частково. Це дозволяє ловити щуку, окуня і деяких інших хижаків спінінгом з берега.
Ловля риби спінінгом зимою важча, ніж в інші пори року. Проте як і в інших випадках успіх приходить до тих, хто правильно вибирає місце ловлі, приманку, вміє пристосуватись і вчасно перейти з однієї техніки ловлі на іншу ...
Візміть до уваги, що з човна в холодну пору ловити не комфортно, та й небезпечно: борти й весла починають вкриватися льодом, човен важчає, управляти ним стає складно.
Для бажаючих освоїти зимовий спінінг потрібно засвоїти, що в холодній зимовій воді у будь-якого живого організму йде підвищена витрата енергії. Взимку навіть молодь риби, яка служить їжею різним хижакам, починає харчуватися виключно висококалорійною їжею, не роблячи великих переміщень по водоймі ... Читати далі »


Двох щук вагою 12,5 та 7,5 кілограмів "вполювали” двоє тернопільських рибалок на Івачівському водосховищі. Чоловіки, як зізнались, сподівались на набагато меншу здобич, а в результаті побили рекорд ставу.
Рибалили тернополяни Володимир та Дмитро майже на середині Івачівського ставу, з ними був онук одного з чоловіків. Усе починалось, як завжди: просвердлили лунки, підготували екіпіровку, насадили "живця” та почали чекати удачі. І довго, як пригадують, чекати не довелось. Після покльовки, зрозуміли, що на гачку не просто середньоваговий хижак, а рибина з чималою масою та силою.
- Зі щукою більше 12 кілограмів пощастило саме мені, - розповідає тернополянин Володимир. - Рибина була дужою, боролись майже 45 хвилин, а щоб з-під льоду дістати, довелось лунку розширювати, бо не пролазила. ЇЇ довжина - 105 сантиметрів, у діаметрі - 22. Такі рибини не часто ... Читати далі »

Для лову на течії використовується петлеве оснащення. Якщо ваш монтаж зроблений правильно, оснащення дозволить ловити майже кожну з риб, що спробували узяти приманку. Після того, як волосінь пропущена через всі кільця вудилища, на неї нанизують вертлюжок із застібкою і потім маленький вертлюжок, такий же, як і при монтажі оснащення для спокійної води. Вертлюжок із застібкою відсовують подалі вгору по волосіні, щоб він поки не заважав. Маленький вертлюжок зміщують на 50-70 см від кінця волосіні. Тепер волосінь в 20 см з кожного боку від вертлюжка беруть великими і вказівними пальцями обох рук і закручують. Пальці кожної руки працюють в протилежних напрямах. Волосінь йде по обидві сторони від вертлюжка скручується в одне ціле. Необхідно щоб «скручування» було достатньо довгим для того, щоб зав'язати вузлик приблизно в 10 см від вертлюжка. Вузол запобігає розкручуванню волосіні. Так ... Читати далі »
Корисні поради для рибаків
 
  
У цій статті розповідається про корисні поради для рибаків про різні дрібниці у рибалці які досить часто нам дошкуляють і так легко вирішуються. 
 Для рибалки існує дуже багато всяких пристосувань і почнемо ми з найпростішого.
Допустимо людина купила вудилище з глухим оснащенням і думає про те, як же прикріпити правильно лєску до кінчика снасті.А як раз для цього існує спеціальні коннектори.
Також не можна представити себе на рибалці без такого корисного пристрою, як екстрактор, який призначений для витягання гачка з рота риби...
Про це все і не тільки ви можете дізнатись з пізнавального відео-ролика передачі "Снасті і приманки" 



В 2009 році 1 листопада втановили заборону ловлі водних живих ресурсів на зимувальних ямах любими способами рибної ловлі. Держрибохороною у м. Києві та києвській обл. видано відповідний наказ та затверджено «Перелік зимувальних ям».  
На виконання наказу Державного комітету рибного господарства України від 26.10.2009 №480 «Про встановлення заборони вилову водних живих ресурсів на зимувальних ямах» та керуючись «Правилами промислового рибальства» в рибогосподарських водних об’єктах України, Держрибоохороною у м. Києві та Київській області видано відповідний наказ та затверджено «Перелік зимувальних ям» на період 2009-2010 рр.
  З 1 листопада 2009 року забороняється лов водних живих ресурсів рибодобувними підприємствами, а також рибалками-аматорами на певних, визначених іхтіологічною службою рибоохорони акваторі ... Читати далі »
Немає сенсу перераховувати всі особливості лову окуня, про що вже написано немало в різних публікаціях, хочу поділитися досвідом останнього десятка років. Хтось вважає за краще ловити окуня лише на воблери, хтось на вертушок або гуму, я ж маю в своєму арсеналі весь набір цих насадок. Якщо Ви приїхали на не відомий ставок рекомендую спершу отримати від місцевих спінінгістів інформацію, як і який окунь ловиться в даному ставку, якім насадкам віддає перевагу.Маловірогідно, що Вам покажуть уловисті крапки, тому доведеться проводити «розвідку боєм» самостійно. Якщо лов ведеться з човна, починайте її в берегової лінії, оскільки рано вранці мальок стоїть в траві і, як правило, окунь личить саме в цю акваторію. Рано вранці я починаю лов на поппер, який кидаю під самий очерет і веду на глибину. Вживання інших насадок не бажане, оскільки отримаєте зацепи за підводні перешкоди і злякаєте зграю. ... Читати далі »
Підпишись на оновлення:
Лента новостей
Цікаві статті:
Хостинг від uCoz