Рибалка в 

в Україні
Пошук:
Авторизоваться
Логін:
Пароль:
Друзі сайту фільми онлайн та статусы вконтакті для дівчат.
1 2 3 ... 8 9 »



Жерлиця - це один з найпопулярніших і найдієвіший спосіб ловлі хижака зимою, який не вимагає великої трати грошей, чи енергії. Найголовніше для жерлиці знайти живця!!! Тому що інколи зимою бувать безкльові дні при яких дістати з десяток малих плотвичок чи окунців досить непросто. До складу, снасті входять: жилка, вантаж, опора, котушка, прапорець. Докладно зупинятися на описі не будемо, так як снасть вважається народною і досить часто зустрічається в тому числі і в продажі та й принцип роботи простий. Опора що служить основою, встановлюється на лід і не дає хижакові потягти снасть під воду. На основі встановлена котушка з жилкою і прапорець для сигналу про клювання.

Переважно на жерлицю ловлять щуку, судака іноді окуня чи сома. Найголовніше в ловлі на жерлицю - це живець.

У зв'язку, з чим зупиним ... Читати далі »


Грудень і перша половина січня - перший час для зимової риболовлі, довгожданна пора для всіх любителів такого відпочинку. Рибалити можна з ранку до пізного вечора, риба в цей період переважно клює активно весь день. Кращою наживкою для ловлі мирних риб буде мотиль і червоний навозний червяк. Не так часто використовують тісто, хліб і парину пшеницю чи перловку. На початку січня риба не ципиніє, а стайками переміщається недалеко від зимувальних ям. Для вдалої рибалки рекомендується прикормлювати. Прикормка повинна бути ароматною, тому використовують мілкий мотиль, паніровку з перемеленим соняшниковим насінням чи жмихом. Можна використовувати куплені прикормки і ароматизатори (тільки не переборщити з концентрацією!). На зимову поплавочну вудочку з кучкою навозних червяків непогано ловиться плотва, густера, окунь, підлящик і навіть лящ. Ловити кр ... Читати далі »


Для кожного періода в зимовій рибалці існує кращі і гірші способи ловлі, а також ті що практично завжди приносять максимально-хороший результат. Якщо говорити про ловлю окуня по першому льоді, то звичайно перше місце займає блесна і балансири, тому що тільки коли утворився лід, окунь знаходиться на піку своєї активності  і він як правело харчується в мілких заливах, пляжах, прибережних зонах, поблище до різних водоростей, в таких місцях він ловиться дуже добре на балансири і зимові блесни. При чому блесна може бути різною : пляжні – маленькі, тяжкі, донні. Краще всього ловити в такий період активного окуня на балансири, так як вони мають великий радіус дії і приваблює окуня з набагато дальшої дистанції ніж блесна. Коли ми іграємо балансиром, він імітує рибку яка різко кидається в різні с ... Читати далі »




По першому льоді окунь збирається в мілководних заливах, пляжах, в основному в прибережній зоні там де неглибоко є підводні кущі, різна рослинність, коряги і глубина не перевищує 1-1,5 метра в такій порі там можна злапати настоящого горбача. Але цей період продовжується недовго і приблизно через півтора, два тижня максимум, після льодостава окунь починає переміщатись з мілководдя в найбільш глибокі місця і чим ближче до глухозим’я, тим глибші місця він займає. В середині зими окунь в основному знаходиться на глибоких ямах і ловити його в прибережній зоні немає ніякого сенсу і інтересу так як ловитись буде в таких місцях маленькі окун ... Читати далі »



Хотілося б ще раз нагадати про обережність під час зимової риболовлі. Треба завжди пам’ятати прислів’я: ранній лід каже – тріщу, але не спущу, пізній, березневий, - на тріщу, але спущу! Тут криється повчальна істина: перший лід, незважаючи на те, що прогинається під ногами, - міцний, бо суцільний, а не кристалічний, весняний, хоч і товстий на перший погляд – добре прогрітий сонцем, пористий, з водою – ламається при перших кроках. Теплі зими останніх років навчили рибалок, що лід, котрий утворився після відлиги, набагато слабкіший, ніж перший.

На початку зими лід наростає насамперед блище до берега, утворюючи закраїни. Найтовща крига на мілинах, де немає течії, які не захищені від вітру кущами чи деревами. Невеличкі і неглибокі озера, ставки, затоки замерзають раніше. Великі і глибокі водойми, річки покриваються кригою пізніше. У таких місцях можуть ... Читати далі »


Нарешті з'явився перший лід 2011 року, що передбачає початок нового риболовного сезону. Для любителів зимової риболовлі настає справжнє свято, адже зимова рибалка не поступається, ні по розмірам уловів, ні по азарту чи хорошим емоціям які вона приносить. Більше цього багато риболовів з нетерпінням чекають цю пору року, щоб вийти на лід і насолодитись зимовими видами ловлі риби та красотою засніженої ніби в казці природи.
Тим більше ловля по першому льоді дуже приваблива активною рибою і хорошими екземплярами в уловах.
Але нехай ця краса і перший лід не заводить вас в оману, тут потрібно бути особливо обережним. Ходити по льоді потрібно обережно, по протоптаним до вас шляхам і постійно перевіряти і прислухуватись чи не потріскує він під вами. Обережним потрібно бути неподалік від зарослів камиша, тр ... Читати далі »
Підпишись на оновлення:
Лента новостей
Цікаві статті:
Хостинг від uCoz